Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 23640 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Wikipedia

Угорщина відмовиться від використання вугілля для електрогенерації до 2025 року. Раніше влада країни розраховувала закрити останню вугільну ТЕЦ в країні до 2030 року, пише Euractiv.

Державний секретар Атілла Штейнер оголосив, що до 2030 року угорське електропостачання буде на 90% вуглецево-нейтральним.

Якщо угорське електропостачання стане на 90% нейтральним, то для генерації такої енергії, як і раніше, будуть використовувати викопні джерела. Натомість майже всі викиди будуть компенсуватися за рахунок інвестицій в скорочення викидів іншими способами.

В Угорщині є одна атомна електростанція, яка буде грати ключову роль у відмові від вугілля. Потужності сонячної енергетики повинні вирости в три рази і досягти шести гігават до 2030 року. Відмовитися від вугілля вдасться вже до 2025-го, якщо закрити єдину працюючу вугільну ТЕЦ в країні.

Досягнення вуглецевої нейтральності – ключова мета Паризької угоди, необхідна для успішного гальмування кліматичної кризи.

Очікується, що до 2025 року вугілля припинять використовувати шість європейських країн: Франція (2022 рік), Португалія (2022 рік), Словаччина (2023 рік), Великобританія (2024 рік), Ірландія (2025 рік) і Італія (2025 рік). Україна також прагне відмовитися від використання вугілля, щоб до 2050 року стати кліматично нейтральною.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button