Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Візуалізації зі сторінки facebook.com/warszawa

11 березня мер (президент) Варшави Рафал Тшасковський оголосив про початок будівництва нового велопішохідного мосту через ріку Віслу.

Рафал Тшасковський. Фото: facebook.com/rafal.trzaskowski/

Проєкт є частиною міської програми з розвитку пішохідних зон та зменшення простору для автомобілів на тлі того, що забруднення повітря лишається однією з найбільших проблем Варшави.

Міст простягатиметься від району Порту Празького до Музея Коперника. У мерії заявляють, що це буде один із найдовших у світі мостів для велосипедів і пішоходів. Він стане частиною велосипедного коридору, сполучивши веломаршрути по обидва береги Вісли.

Проєкт розробила компанія Schuessler-Plan, яка перемогла у конкурсі, оголошеному у 2017 році. Серед умов конкурсу було приділення уваги архітектурній естетиці – адже, як зазначали в муніципалітеті, довгий час мости у Варшаві будувалися суто як утилітарні структури з невигадливим дизайном.

Вартість будівництва оцінюють у 180 мільйонів злотих, що дорівнює приблизно 1,3 мільярда гривень. Завершити будівництво планують за два-три роки.

Нагадаємо, у 2019 року новий велопішохідний міст збудували у Києві, але він є радше туристичним об’єктом, ніж частиною веломережі. Наступним туристично привабливим проєктом стане міст-хвиля на Оболонській набережній.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button