Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Марьян Блан, Unsplash

Датчики забруднення повітря IQAir, SaveEcoBot та LUN Місто Air фіксують високий рівень забруднення повітря в Києві – «шкідливий» і «шкідливий для чутливих груп».

Мапа Києва з датчиками SaveEcoBot

Дані iqair.com

Мапа misto.lun.ua/air

В Обсерваторії Срезневського повідомляли, що минулого тижня, з 2 до 6 березня, концентрація діоксиду сірки у 3-3,2 рази перевищувала граничнодопустимі норми на низці постів, діоксиду азоту – у 4,6-4,9 раза, формальдегіду – у 2,3-2,6 раза.

За прогнозами гідрометцентру на найближчі дні, метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих речовин у приземному шарі атмосфери.

Раніше в КМДА заявляли, що датчики громадських організацій не дають об’єктивних даних про стан повітря в Києві, і насправді воно більш як удвічі чистіше. Розробники SaveEcoBot запевняють, що це не так, і пояснюють, як працюють датчики.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button