У Києві підвищився рівень забруднення повітря
Наразі рівень забруднення повітря в Києві – «шкідливий» і «шкідливий для чутливих груп».
Наразі рівень забруднення повітря в Києві – «шкідливий» і «шкідливий для чутливих груп».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 252 днів. За цей час ми опублікували 25978 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Фото: Марьян Блан, Unsplash
Датчики забруднення повітря IQAir, SaveEcoBot та LUN Місто Air фіксують високий рівень забруднення повітря в Києві – «шкідливий» і «шкідливий для чутливих груп».
Мапа Києва з датчиками SaveEcoBot
Дані iqair.com
Мапа misto.lun.ua/air
В Обсерваторії Срезневського повідомляли, що минулого тижня, з 2 до 6 березня, концентрація діоксиду сірки у 3-3,2 рази перевищувала граничнодопустимі норми на низці постів, діоксиду азоту – у 4,6-4,9 раза, формальдегіду – у 2,3-2,6 раза.
За прогнозами гідрометцентру на найближчі дні, метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих речовин у приземному шарі атмосфери.
Раніше в КМДА заявляли, що датчики громадських організацій не дають об’єктивних даних про стан повітря в Києві, і насправді воно більш як удвічі чистіше. Розробники SaveEcoBot запевняють, що це не так, і пояснюють, як працюють датчики.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті