Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: пресслужба КМДА

Від початку вакцинальної кампанії в Україні, яка стартувала 24 лютого, проти COVID-19 щеплено 53 155 людей, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Зокрема, за минулу добу 14 березня щеплено 2 018 людей. Київська область веде перед за кількістю зроблених за добу щеплень, в той час як у Києві 14 березня не зробили жодного щеплення.

Дев’ятого березня міністр охорони здоров’я Максим Степанов висловлював незадоволення темпами вакцинації: на той час передбачалося вийти на 10 тисяч щеплених на добу.

Наразі жодна людина в Україні не завершила вакцинацію – тобто отримала дві дози вакцини. Зараз у країні вакцинують препаратом CoviShield, який передбачає щеплення двома дозами. Це вакцина, розроблена Oxford/AstraZeneca та вироблена на заводі в Індії.

До листа очікування вакцинації від COVID-19 записались понад 256 тисяч людей.

Нещодавно українець і поляк розробили калькулятор, який визначає орієнтовну дату щеплення проти COVID-19 в Україні, зважаючи на темпи вакцинації. Чимало користувачів соцмереж скористалися ним і виявили, що їхня черга дійде у 2030-2040 році.

Графік worldometers.info, який показує нові випадки коронавірусу на добу

За даними worldometers.info, Україна перебуває у першій двадцятці країн, де фіксують найбільшу кількість нових випадків COVID-19 на добу. За минулу добу COVID-19 підтвердили ще у 6 792 українців, 130 хворих померло. За весь час пандемії в Україні захворіли 1,4 мільйона людей, 28,4 тисячі померло.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button