Гельсінкі зможуть отримувати тепло від штучних островів-акумуляторів
Також там можуть створити цілорічний курорт з басейнами і тропічними лісами.
Також там можуть створити цілорічний курорт з басейнами і тропічними лісами.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Гельсінкі оголосили переможців конкурсу Helsinki Energy Challenge – HIVE, Beyond Fossils, Smart Salt City и The Hot Heart. Серед них особливо виділили проєкт The Hot Heart, який сможе забезпечити місто технологічним джерелом тепла і стати простором для відпочинку, пише The Mayor.
Проєкт Hot Heart – це архіпелаг із десяти штучних островів-цистерн, які будуть акумулювати теплову енергію і направляти частину її на створення тропічного курорту. Енергія вітру, сонця та інших відновлюваних джерел за допомогою теплових насосів перетворюється в тепло і зберігається в цистернах у вигляді гарячої води.
Водосховища будуть підключені до наявної системи централізованого теплопостачання Гельсінкі, щоб розподіляти тепло по всьому місту. Надлишки тепла можна буде направити на створення цілорічного курорту з басейнами і тропічними лісами, які будуть покриті прозорими куполами.
Ідея полягає в тому, щоб використовувати термальні акумулятори для зберігання енергії, коли ціни на неї падають до нуля і отримувати її для опалювальної системи, якщо попит зростає.
Системою буде керувати штучний інтелект, який синхронізує виробництво і споживання теплової енергії. До кінця 2020-х років система зможе забезпечувати 6000 ГВт/год теплової енергії, і все це без емісії вуглекислого газу і за ціною на 10% нижчою за нинішню.
Нагадаємо, влада Гельсінкі планує зробити місто вуглецево-нейтральним до 2035 року.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті