Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Jonny Gios, Unsplash

Департамент транспорту США нарешті погодив запровадження у Нью-Йорку так званого податку на затори – збору з автомобілістів на користування інфраструктурою у пікові години або найбільш завантаженими дорогами, повідомляє Gothamist.

Нью-Йорк ухвалив цей план іще у 2019 році, і якби його вчасно затвердив федеральний уряд, він набув би чинності вже у січні 2021-го. Натомість адміністрація Дональда Трампа протягом двох років блокувала проєкт.

З автомобілістів, які в’їжджають у центральний Мангеттен, раз на день стягуватиметься плата. Цей район стане найбільшою в США зоною з податком на затори. Передбачається, що за чотири роки податок забезпечить транспортному управлінню Нью-Йорка (Metropolitan Transportation Authority) надходження у розмірі 15 мільярдів доларів. Ці кошти спрямують на розвиток муніципального транспорту.

«Податок на затори – доведена світова практика зменшення заторів, підвищення доступності та надійності громадського транспорту та покращення якості повітря», – цитує Bloomberg CityLab губернатора штату Нью-Йорк Ендрю Куомо.

Опоненти погрожують подати в суд, наголошуючи, що податок передусім б’є по жителях віддалених від ділового центру передмість, таких як Лонг-Айленд, Вестчестер і Нью-Джерсі. Саме їм складніше дістатися Мангеттену без автомобіля.

Нагадаємо, торік у Нью-Йорку вирішили обкласти податком онлайн-шопінг, щоб компенсувати витрати на роботу громадського транспорту. Громадський транспорт мегаполіса зіштовхнувся зі значними фінансовими проблемами через пандемію коронавірусу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button