У США фінансуватимуть виробництво електрокарів та модернізацію міських вулиць
Найзначніші інвестиції – 650 мільярдів доларів – направлять на покращення транспортної інфраструктури.
Найзначніші інвестиції – 650 мільярдів доларів – направлять на покращення транспортної інфраструктури.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Президент США Джо Байден представив American Jobs Plan – масштабний план з оновлення інфраструктури і промисловості, а також боротьби з кліматичною кризою на 2,2 трильйони доларів, йдеться на сайті Білого дому.
Із цієї суми пропонують виділити 174 мільярди доларів на розвиток електромобілів, 100 мільярдів на модернізацію системи електропостачання. Також гроші будуть виділені на адаптацію наявної інфраструктури до наслідків клімат-кризи і дослідження нових технологій, які скорочуватимуть парникові викиди.
Найбільше коштів – 621 мільярд доларів – планується виділити на модернізацію 20 тисяч миль (понад 32 тисячі кілометрів) автомагістралей і вулиць, а також 10 тисяч мостів. Також 100 мільярдів пропонують виділити на модернізацію системи електропостачання, щоб знизити ризик інфраструктурних катастроф. Наприклад. такої, яка нещодавно відбулася в Техасі, коли мільйони людей залишилися без світла через морози.
Фінансувати ініціативу планують, зокрема, за рахунок збільшення ставки корпоративного податку з 21 до 28%, а також податку на зарубіжні прибутки компаній. Очікується, що ці витрати вдасться покрити за 15 років.
Байден назвав план American Jobs Plan найбільшою реформою ринку праці країни з часів Другої світової війни.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті