Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: epravda.com.ua

Найбільший у світі міжнародний онлайн-сервіс пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar запустить в Україні великий інжиніринговий хаб, де українські розробники будуть працювати над розвитком і масштабуванням платформи, повідомляє AIN.UA.

Наразі в інжиніринговій команді BlaBlaCar в Україні працює близько 20 осіб. До кінця цього року компанія планує збільшити кількість технічних фахівців до 50.

За допомогою команди українських інженерів та їх експертизі BlaBlaCar планує масштабувати продукт на інші країни і регіони, в тому числі, на країни Латинської Америки.

Команда буде працювати над створенням Global Distribution System, системи, яка лежить в основі агрегатора автобусних поїздок. GDS дозволить автобусним перевізникам підключитися до BlaBlaCar і опублікувати свої поїздки, а пасажирам – бронювати і купувати квитки. Також серед завдань – масштабування автобусного маркетплейсу на інші країни та поліпшенням продукту, створення і підключення нових функцій.

На сьогодні відкрито більше 13-ти вакансій для співробітників технічних спеціальностей. Зокрема, компанія шукає Java-розробників, Q&A фахівців, проєктних менеджерів та продуктових менеджерів. Рекрутінговий процес скрадатиметься з кількох етапів: технічна кваліфікація, практичне завдання, зустрічі з майбутніми колегами і керівниками. Більшість позицій доступні для роботи в повністю віддаленому режимі.

У кінці 2019 року BlaBlaCar в Україні придбав Busfor, найбільший агрегатор автобусних поїздок в Центральній і Східній Європі. Це дозволило BlaBlaCar отримати унікальні технології дистрибуції, бронювання та продажу автобусних квитків, на яких побудований автобусний маркетплейс.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button