Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Danilo Alvesd / Unsplash

Pfizer сподівається вже до кінця цього року презентувати новий противірусний препарат у формі таблетки для орального застосування, який зможе лікувати COVID-19 на ранніх стадіях. Про це заявив виконавчий директор американської фармацевтичної компанії Альберт Бурла, повідомляє Insider.

Експериментальний препарат буде ефективним проти різних варіантів вурусу та запобігатиме ускладненням, які можуть призвести до шпиталізації хворого.

Цей препарат відноситиметься до класу інгібіторів протеази. Такі препарати попереджують реплікацію вірусу, вибірково зв’язуючись із вірусними ферментами (протеазами). Інгібітори протеази, зокрема, широко використовуються у лікуванні ВІЛ/СНІДу та гепатиту С.

Telegraph пише, що розробка пігулки від коронавірусу під робочим кодом PF-07321332 триває з липня минулого року. Препарат розробили фактично з нуля, над ним працює понад 200 спеціалістів.

Новий препарат збираються комбінувати з малими дозами рітонавіру. Схема, коли низькі дози рітонавіру в якості бустера (підсилювача) комбінують із іншими інгібіторами протеази, є дуже поширеною, – власне зараз цей антиретровірусний препарат рідко використовують самостійно.

Джерела видання повідомили, що дослідники вже провели випробування препарату проти ковіду на тваринах, й тести не показали значних ризиків. Тепер готуються до тестів на людях, в яких візьмуть участь до 60 волонтерів віком до 60 років.

Читайте також: Топ-50 інноваційних компаній очолили Moderna і Pfizer. Apple і Amazon навіть не потрапили в список

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button