Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 247 днів. За цей час ми опублікували 23274 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

НЕК «Укренерго» пропонує підвищити тариф на передачу електроенергії для компанії з першого серпня на 21% –  до 355,55 гривні за МВт-год. Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

Компанія обґрунтовує необхідність підвищення тарифу збільшенням витрат на сировину і допоміжні матеріали на 20,21 мільйона гривень, на електроенергію для господарських потреб – на 19,42 мільйона гривень, інші операційні витрати – на 54,69 мільйона гривень.

У проєкт структури тарифу включені фінансові витрати за договором кредитної лінії від 30 грудня 2020 року між «Укренерго» та «Укрексімбанком» на суму 964,3 мільйона гривень. В чинний тариф включені витрати на виплату відсотків за кредитами, отриманими в «Ощадбанку» та «Укргазбанку».

Крім того, компанія передбачає в тарифі зростання обсягу передачі електроенергії на 1,94 мільйона МВт-год – до 140,9 млн МВт-год. Також планується збільшення витрат, пов’язаних з виконанням спеціальних зобов’язань, на рівні 31,57 мільярда гривень.

У березні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила рішення не підвищувати тариф на передачу енергії для Укренерго, як планувалося раніше. Наразі діє тариф 293,93 гривні за МВт-год

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button