Німецькі архітектори безкоштовно передали права на проєкт будівлі Музею Майдану
Два роки розвиток проєкту був заблокований через нерозвиненість в Україні практики архітектурних конкурсів.
Два роки розвиток проєкту був заблокований через нерозвиненість в Україні практики архітектурних конкурсів.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Сьогодні, 17 травня, німецьке архітектурне бюро Kleihues + Kleihues передало українському музею Революції Гідності авторські права на реалізацію проєкту будівлі музею в Києві. Угоду урочисто підписали онлайн, повідомляє Укрінформ.
У пресслужбі Музею Майдану наголосили, що це уможливлює будівництво меморіально-музейного комплексу.
«Два роки розвиток проєкту був заблокований через недосконалість законодавства з публічних закупівель і нерозвиненість в Україні практики архітектурних конкурсів. Однак Музей зумів переконати закордонних авторів безоплатно передати проєкт, чим розблокував його подальше втілення», – повідомляє пресслужба.
Проєкт «Штурм висоти» обрали за результатом міжнародного відкритого конкурсу у 2018 році. Автори проєкту – Ян Кляйгус і Йоганнес Кресснер, які представляють берлінське архітектурне бюро Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten.
За задумом архітекторів, будівля музею на вершині пагорба символізуватиме вирішальний момент штурму цієї висоти 20 лютого 2014 року. Сходження на вершину буде можливе зовнішнім пандусом довкола стін – як продовження меморіального шляху алеї.
Будівля музею складатиметься з таких основних просторів: місце національних комеморативних заходів, постійна експозиція, простір для тимчасових виставок, дитячий музей, фондосховище та кіноконцертна зала-лекторій, дослідницький центр, медіатека, Дім свободи.
Зображення: maidanmuseum.org
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті