Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 285 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Taha Sas, unsplash.com

Кабінет Міністрів з 20 травня більше не регулюватиме ціни на газ для теплокомуненерго. Уряд також не буде продовжувати покладання спеціальних обов’язків для «Нафтогазу» з продажу природного газу виробникам теплової енергії за фіксованою ціною. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

У січні уряд поновив державне регулювання цін на газ для всіх побутових споживачів на час карантину (або до кінця опалювального сезону) через пандемію коронавірусу. Рішення було прийнято через складну ситуацію з карантином, коронавірусом та можливістю людей отримувати додаткові доходи.

Наразі прем’єр доручив Мінрегіону та Міненергетики протягом трьох тижнів виконати всі положення меморандуму між урядом і міськими головами. Міністерства також мають надати пропозиції щодо законопроєкту про погашення заборгованості за різницю в тарифах перед підприємствами комунальної теплоенергетики.

За його словами, відтепер неефективність менеджерів комунальних підприємств більше не буде покриватися фіксованою ціною на газ. ТКЕ, більшість з яких належить місцевій владі, будуть укладати контракти із газопостачальними компаніями самостійно.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button