Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 283 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/znenya.kuleba

8 червня Північний апеляційний господарський суд скасував заходи забезпечення позову, зокрема й заборону введення в експлуатацію 12-поверхового будинку на вулиці Нижній Вал, який кияни називають «будинком-монстром». Про це повідомила депутатка Київради Євгенія Кулеба.

«Поки Київрада подасть оскарження цього рішення у касації, виникає ризик, що ДАБІ введе будинок в експлуатацію, навіть попри те, що у забудовника відсутній договір оренди землі», – пояснює вона.

Також, за її словами, суд призначив ще одну, вже третю, комплексну експертизу в справі. Її робитиме Харківський інститут експертиз.

«У представників Київради навіть не запитали список питань для експертизи та думку щодо місця її проведення. Експертиза – техніка затягування справ, якщо що», – коментує Кулеба.

Нагадаємо, у березні Шостий апеляційний адмінсуд Києва скасував рішення Окружного адмінсуду, яким той зобов’язував ввести «будинок-монстр» в експлуатацію.

Свою назву псевдоісторична будівля на розі Валів і Костянтинівської отримала через монументальність: у початковому проєкті йшлося про будівництво п’яти поверхів з трьома мансардами. Та забудовник «Пателі Лізинг» пізніше додав до восьмиповерхівки ще чотири.

Крім того, передбачалося, що будуватимуть офісний центр із готелем, однак у результаті звели ЖК «Поділ Престиж».

З 2014 року Київрада судиться з забудовником, вимагаючи знести принаймні чотири зайві поверхи.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button