Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 285 днів. За цей час ми опублікували 23538 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Rémi Müller / Unsplash

Штат Невада готується заборонити вирощування «безкорисної» трави з міркувань економії води на тлі посух і обміління головного водного джерела – річки Колорадо. Відповідний закон уже підписав губернатор, повідомляє Associated Press.

Тимчасові обмеження на декоративні газони вже запровадили у низці міст США, але це вперше, коли подібний закон ухвалюють на рівні штату.

Під заборону підпадають «нефункціональні газони», які потребують рясного поливу, але ними фактично ніхто не користується, – це трава біля офісів, на розділювальних смугах, біля житлової забудови. Виключення становлять приватні будинки, парки та поля для гольфу.

Метрополія Лас-Вегаса, таким чином, позбудеться приблизно 16 квадратних кілометрів, або 31% газонів. Це дозволить зекономити 10% води, яку постачають з ріки Колорадо, або 41 літр на людину щоденно.

Очікується, що обмеження набудуть чинності у 2027 році. Вони стосуються територій, які підпадають під юрисдикцію Водного господарства Південної Невади. Однак у регіоні вже забороняють забудовникам створювати газони у новій забудові, а також пропонують значні знижки тим власникам житла, які погодяться замінити газонну траву на більш посухостійку рослинність.

Обміління ріки Колорадо загрожує також Аризоні, Каліфорнії, Нью-Мексико, Юті та Вайомінгу. Зокрема, фермери округу Пінал в Аризоні були змушені припинити зрошування полів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button