Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Усі зображення: facebook.com/cityinstitute.lviv

Днями ми писали про те, як у польському місті Чеховіце-Дзедзіце місцеві активісти виміряли температуру в різних частинах вулиць і майданчиків, щоб проілюструвати важливість озеленення у спеку.

Зараз те саме вирішив зробити львівський аналітичний центр «Інститут міста».

24 червня температура повітря у Львові сягала 32-33 градуси. У цей день із 16:00 до 18:00 «Інститут міста» виміряв температуру різних поверхонь у центрі міста.

Результати виявилися подібними до тих, які отримали польські активісти: найбільше розжарюються припарковані на сонці автомобілі, температура поверхні яких перевищує 70 градусів. Бруківка, плитка й асфальт на проїжджій частині та на тротуарах, де немає дерев, нагрівається до 50-55 градусів. Зате температура асфальтованої доріжки у парку – 27 градусів.

«Місто є вразливим до кліматичних умов. І кожен з нас міг це відчути, адже протягом тижня у Львові спостерігалося таке явище як теплова хвиля. Це аномально високі температури повітря, які становлять небезпеку під час тривалого перебування на вулиці», – коментують у центрі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button