Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: glavcom.ua

Київзеленбуд розробив нові правила догляду за зеленими насадженнями. Вони стосуються догляду за кронами дерев, повідомив керівник комунального об’єднання Олексій Король. До рішення Київради вони будуть доступні для обговорення громадськості.

Зараз в Україні діють правила утримання зелених насаджень, ухвалені у 2006 році. У старих правилах не прописаний догляд за кроною. Новий комплекс заходів з обрізки крон спрямований на підтримання, забезпечення та відновлення нормального росту та розвитку рослин. Очікується, що у випадку прийняття документу, всі дерева та їх крони в місті будуть доглянутими.

«Разом з тим, акцентуємо увагу, що всі дерева та їх крони в місті мають бути доглянутими, без винятку. Надзвичайно важливо робити це в потрібний час, вік і етап розвитку дерева. Все це повинно потім міститися у завданнях на обрізку», – розповів Олексій Король.

Нагадаємо, тепер інформація стосовно проведення робіт з обстеження, обрізки та видалення зелених насаджень у Києві буде в публічному доступі. Дані публікуватимуться з посиланням на акти, на сайтах і в соціальних мережах відповідальних за ці роботи.

У 2018 році Київрада встановила мораторій на омолоджувальне обрізання дерев. Заборона діяла протягом двох років. Мораторій не стосується обрізки й видалення аварійних дерев. Після прийняття документа комунальники продовжували обрізати зелені насадження. У Київзеленбуді пояснювали, що обрізають дерева з 15 жовтня до 15 квітня – у період мінімальної циркуляції соків. За їхніми ж словами, вони робили це за виданими раніше актами.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button