Київські прокати електросамокатів обмежили швидкість до 20 км/год
А також запровадили зони обмеження швидкості до 14 км/год та зони повної заборони руху.
А також запровадили зони обмеження швидкості до 14 км/год та зони повної заборони руху.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Creative Christians / Unsplash
Усі сім операторів прокату електросамокатів, які працюють у Києві, забезпечили програмне зниження максимальної швидкості до 20 км/год, повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.
Крім того, чотири оператори вже запровадили зони обмеження швидкості до 14 км/год та зони повної заборони руху. Решта незабаром зроблять те саме.
Такою є одна з головних вимог меморандуму, який підписали оператори з КМДА, зауважив Усов.
Також оператори промаркували самокати номерами. Кожен з операторів має унікальну серію:
Bolt — A, В, С
Jet — J, Е
BikeNow — N
Kiwi — K
Scroll Bird — O, S
Zelectra — Т, Z
Vzhooh — V
Усов повідомив, що до КМДА почали надходити великі дані щодо інтенсивності руху прокатних самокатів на вулицях та найпопулярніших місцях для старту й фінішу.
На повну імплементацію пунктів Меморандуму операторам дали приблизно місяць. Технологічне виконання деяких умов потребує часу чи навіть зміни бізнес-моделі.
Нагадаємо, за меморандумом, який набув чинності з 24 червня, оператори беруть на себе зобов’язання облаштувати стоянки для самокатів із розміткою у визначених місцях; запровадити зони, де буде заборонено залишати самокати; запровадити спеціальний перелік зон, де самокат автоматично вимикатиметься; забезпечувати користувачів страховкою на суму від 100 тисяч гривень тощо.
Читайте також: Конфлікти між пішоходами та користувачами самокатів й велосипедів частішають. Що тут можна зробити?
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті