Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Tyler Franta/unsplash.com

Понад 70% українських роботодавців в якості експерименту готові перейти на чотириденний робочий тиждень. Про йдеться в опитуванні, яке провів сайт з пошуку роботи Jooble.

52,5% роботодавців вважають реальною можливість ввести чотириденний робочий тиждень в Україні, а 47,5% вважають, що скорочення робочого тижня неможливе для нашої країни.

Більшість роботодавців – 71,3%, готові розглянути перехід на чотириденний робочий тиждень у своїй компанії в якості експерименту. Йдеться про перебудову внутрішніх процесів таким чином, щоб послуги або продукти залишилася доступними для клієнтів без змін.

28,7% взагалі не готові експериментувати зі зміною графіку співробітників. Серед причин –діяльність компанії не підходить для такого формату роботи; це може зменшити доходи компанії; сповільнить різні процеси в компанії; зменшить контроль за роботою співробітників.

72% респондентів відповіли, що перехід дасть більше свободи для працівників у розвєязанні особистих питань. Крім того, роботодавці відзначили, що це допоможе зменшити офісні витрати компанії.

87,8% опитаних відзначили, що готові залишити незмінною зарплату своїм співробітникам за зменшення кількості робочих годин. А 12,2% вважають, що зарплату логічно зменшити в такому випадку.

В опитуванні, проведеному з 8 червня по 8 липня, взяли участь 345 українських роботодавців.

Ми писали, що в Ісландії перевірили ефективність чотириденного робочого тижня. Результатом стала або така ж продуктивність, або підвищення ефективності праці. У ході експерименту відзначилось зниження стресу та вигорання, поліпшення самопочуття, а також налагодження балансу роботи і відпочинку.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button