Українська студія YOD спроєктувала інтер’єр Будда-Бару в Нью-Йорку (фото)
Чимало елементів для нью-йоркського ресторану виготовили українські майстерні.
Чимало елементів для нью-йоркського ресторану виготовили українські майстерні.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Українська студія YOD Design спроєктувала заклад мережі Buddha-Bar у Нью-Йорку.
Двоповерховий ресторан паназійської кухні розташовано в районі Трайбека на Манхеттені.
Автори проєкту повідомляють, що темою стала реінкарнація: «Переродження матеріалів, простору та великого бренду, чия історія розпочалася 25 років тому з відкриття першого Buddha-Bar в Парижі».
Паризький Buddha-Bar створив ресторатор Ремон Візан разом із дизайнером інтер’єрів і діджеєм Клодом Шалем у 1996 році. Відтоді такі лаундж-ресторани відкрилися у багатьох містах, від Лондону, Абу-Дабі, та Тбілісі до Мехіко, Маніли та Марракеша. У 2009 році Будда-Бар відкрили у Києві на Хрещатику та оновили у 2019 році. Заклади франшизи об’єднує паназійська кухня, орієнтованість на аудиторію яппі, а також статуя Будди як головний акцент інтер’єру.
У головній залі ресторану в Нью-Йорку, спроєктованому YOD Design, також встановили статую Будди. Вартість скляної фігури 4,5 метра заввишки і вагою в 13,5 тонни – мільйон доларів.
«Ми відійшли від ідеї божества з жовтого металу, щоб надати простору футуристичності. Скульптура створена методами параметричного проектування та зібрана майже з 1000 окремих елементів», – повідомляють автори.
На поверхню скульптури транслюється тривимірний медіа-контент, проєкція, що створює ілюзію світлової голограми.
Хол ресторану прикрашають флористичні композиції з сухих квітів.
Дизайнери залишили відкритими елементи конструктиву будівлі, зокрема чавунні колони, характерні для лофтів. Високі ширми, зроблені з арматури, також нагадують про будівельний та індустріальний бум у Нью-Йорку початку ХХ століття.
Скульптор Андрій Возницький із Закарпаття спеціально для цього проєкту створив обвуглену скульптуру з дерева, що нагадує дракона в польоті.
Загалом чимало елементів для нью-йоркського ресторану виготовили українські майстерні. Так, Postformula Craft створила задню стіну суші-бару з окисленої міді з розтрісканою текстурою бірюзового кольору, що символізує океан. А також кругле металеве панно з окремих окислених металевих пластинок на стіні лаунж зони.
Для стільниць та ламелей стін використали морений дуб, вік якого, відповідно до експертизи, 800-4000 років. Ці елементи виготовила київська столярна майстерня Wood Studio.
Катерина Соколова (Sokolova Design) розробила масштабні люстри «Гравітація».
Читайте також: «Хтось бачить в Азії хаос, а ми побачили естетику», – співзасновник YOD Design про інтер’єр China Ma та інші проєкти студії
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті