Борги українців за комуналку зросли на понад 21%
Загалом за останні шість місяців зафіксували 700 тисяч нових боргів, але найбільше зростають борги саме за комуналку.
Загалом за останні шість місяців зафіксували 700 тисяч нових боргів, але найбільше зростають борги саме за комуналку.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/kyivteploenergo
За перші шість місяців 2021 року борги з оплати комунальних послуг збільшились на 21,2% – 73 тисячі нових боргів. Про це повідомляє Оpendatabot.
За останні пів року з’явилось понад 700 тисяч нових боргів, при цьому, кількість боргів з оплати комунальних послуг зростала найбільшими темпами. Зокрема, на початку 2021 року у Єдиному реєстрі боржників було 5,103 мільйона боргів. Станом на липень їх було вже 5,849 мільйона. Тобто сумарна кількість зросла майже на 15%.
Борги за ЖКП входять до двійки категорій, за якими стягнення були найменшими. У 2021 році вдалося стягнути лише 7% таких боргів. Ще менше було стягнуто лише боргів по аліментах – 3,3%.
Борг населення по сплаті житлово-комунальних боргів почав зменшуватися після завершення опалювального сезону, у травні він склав 69 мільярдів гривень. З жовтня 2020 року обсяги заборгованості стали значно зростати. Зокрема, у листопаді українці сплатили лише половину нарахованих за цей період сум.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті