Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 272 днів. За цей час ми опублікували 23454 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Artem Labunsky, Unsplash

Загальна заборгованість населення за житлово-комунальні послуги сягнула 82,1 мільярда гривень, повідомляє Державна служба статистики.

Найбільше українці заборгували за газ і опалення. Так, на кінець лютого борги за постачання та розподіл газу становили 34,2 мільярда гривень, за опалення і гарячу воду – 27,4 мільярда, за постачання та розподіл електроенергії – 8 мільярдів, за водопостачання та водовідведення – 6 мільярдів, за управління багатоквартирним будинком – 5,4 мільярда, а за вивезення сміття – 1,1 мільярда.

Як видно з графіку, із жовтня 2020 року обсяги заборгованості стали значно зростати. Зокрема, у листопаді українці сплатили лише половину нарахованих за цей період сум.

Графік: пресслужба Держстату

У наведеній Держстатом таблиці також вказано, що найнижчий рівень оплати за комунальні послуги у Києві – 78,4%. Зокрема, найменш охоче платять за газ і опалення. Далі іде Луганська область із показником 80,1%, а також Донецька (83,2%) та Черкаська (83,5%) області.

Нагадаємо, у 2020 році на 50% більше українців потрапило до реєстру боржників через несплату комунальних послуг у порівнянні з 2019 роком.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button