Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 269 днів. За цей час ми опублікували 23431 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: kpt.kyiv.ua

У Києві лише 29% наземного муніципального транспорту мають кондиціонери. Про це йдеться у відповіді Департаменту транспортної інфраструктури на депутатський запит Ксенії Семенової.

Згідно з даними звіту «Київпастрансу» за 2020 рік, всього у місті курсує 1068 одиниць громадського транспорту. У відповіді ДТІ йдеться, що кондиціонери встановлені в 60 з 457 тролейбусів, 77 з 402 трамвайних вагонів, 322 з 709 автобусів.

Водії вмикають кондиціонер при температурі вищій за 24 градуси. У Києві цього літа неодноразово фіксували температурний рекорд, у деякі дні температура досягала 36 градусів і вище.

У метрополітені 777 з 817 вагонів метро мають припливно-витяжну вентиляцію, 40 – примусову. 102 кабіни машиністів електропоїздів обладнані кондиціонерами, 175 – примусовою вентиляцією, а 48 старших моделей – вентиляторами.

У «Київпастрансі» розповіли, що всі закупки громадського транспорту з 2014 року відбуваються з вимогою оснащення транспортних засобів кондиціонерами. За оновлення рухомого складу, транспорт без кондиціонерів замінюється на такий, що обладнаний системами кондиціонування.

Ми писали, що за останні чотири роки у Києві різко скорочується кількість пасажирів комунального громадського транспорту.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button