У Львові створюють нові дитячі майданчики без яскравих кольорів та пластику (фото)
Основними складовими дитячих майданчиків є канати, дерево та природний ландшафт.
Основними складовими дитячих майданчиків є канати, дерево та природний ландшафт.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Львові розбудовують у парках та скверах майданчики, котрі зроблені із натуральних матеріалів та мають елементи лазанок. Основними складовими дитячих спортивно-ігрових зон є канати, дерево та природний ландшафт, пише спільнота «Львів. Містобудування».
Один з майданчиків відновили і облаштували в межах Громадського бюджету на вулиці Козланюка у Личаківському районі. Там встановили вуличні тренажери, стіл для тенісу, гойдалки, лазанки, балансири, гірку та стіну для скелелазіння. Усі елементи виконані із природних матеріалів.
Спортивно-ігрові зони із лазанками є у парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, парку «Горіховий Гай», сквері біля собору Святого Юра. Нещодавно ще два екологічні майданчики з елементами лазанок з’явилися у парках ім. Виговського та «Білогорща».
Ініціатором створення цих майданчиків стало управління екології та природних ресурсів Львівської міськради.
Читайте також: Природні кольори та інклюзивні каруселі: якими можуть бути дитячі майданчики?
До кінця року ще один екомайданчик із лазанкою у вигляді вітрил корабля з‘явиться у Замарстинівському парку.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті