Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Всі фото: facebook.com/urbanyna

У центрі Києва з’явилися сітілайти з візуалізаціями проєктів студентів школи міського дизайну «Урбанина». Так, перехожі можуть побачити візуалізації нового Хрещатика, нової Бессарабки, Басейної та Вокзальної площі.

Проєкт Вокзальної, про який «Хмарочос» писав докладніше, передбачає створення пішохідної зони, озеленення та швидкий доступ до громадського транспорту.

Проєктом реконструкції Бессарабської площі пропонується пустити автомобілі, що прямують до площі Льва Толстого, через простір нинішнього підземного торговельного центру. Рух у напрямку Хрещатика залишили по поверхні. Борщагівську трамвайну лінію пропонують продовжити до Бессарабського проїзду та далі Хрещатиком та бульваром Шевченка. Звільнена від автівок площа стає повністю пішохідною.

Школу «Урбанина» запустили учасники команди «Агенти змін» у 2020 році. Ще до того «Агенти змін» проводили курси у Projector, студенти яких розробили проєкти реконструкції Львівської, Кожум’яцької, Вокзальної та Бессарабської площ.

Читайте також: Студенти урбаністичної школи розробили проєкт реконструкції Лук’янівської площі

Наприкінці липня почалися два нових курси, на яких студенти розробляють проєкти Спортивної площі та стратегію розвитку району Либідської.

Читайте також: Студенти урбаністичної школи запропонували проєкт реконструкції подільських Валів

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button