КОДА повідомляє про зниження вартості проїзду в області, але містяни це заперечують
За словами жителів Білої Церкви, Ірпеня та Броварів, ціни на проїзд днями навпаки підвищились.
За словами жителів Білої Церкви, Ірпеня та Броварів, ціни на проїзд днями навпаки підвищились.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 125 днів. За цей час ми опублікували 25004 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Київській області перевізники почали знижувати тарифи на проїзд в приміському пасажирському транспорті. Про це повідомляє Київська обладміністрація.
За словами голови Київської ОДА Василя Володіна, тарифи знижено на дев’яти маршрутах. Проїзд подешевшав на маршрутах: Вишневе – Київ; Боярка – Київ; Васильків – Київ; Криве Озеро – Київ; Ірпінь – Київ; Чабани – Київ; Петрівське – Київ; Крюківщина – АС Київ; Крюківщина – АС Південна. Збільшення вартості проїзду на жодному із перелічених напрямків не перевищує 18%.
За даними КОДА, шостого серпня очільник області провів зустріч з перевізниками, на якій вони домовилися про зниження тарифів, піднятих у 2021 році. Зокрема, домовилися, що підвищення не може перевищувати 15-18%.
У лютому вартість проїзду у громадському транспорті Київської області зросла на дві-п’ять гривень.
Проте містяни скаржаться, що навпаки днями ціни на проїзд, зокрема в Броварах, Білій Церкві та Ірпені, піднялись.
У Києві також планують підвищити ціни на проїзд в комунальному громадському транспорті. За даної місцевої влади собівартість проїзду в громадському транспорті Києва становить 15 гривень.
21 травня Львів підвищив вартість разового квитка з 7 до 10 гривень. Водночас за умови придбання квитка онлайн ціна становить 8,50 гривні. У Запоріжжі проїзд подорожчав з першого травня – з 5 до 7 гривень в автобусах та з 4 до 6 гривень у трамваях і тролейбусах.
Читайте також: 5 причин, чому підвищення цін на громадський транспорт – це погана ідея
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті