Поліція обшукала приміщення компаній, які евакуюють автівки в Києві
Причина, яку назвали правоохоронці, – непрозоре ціноутворення за послугу евакуації автомобіля.
Причина, яку назвали правоохоронці, – непрозоре ціноутворення за послугу евакуації автомобіля.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/kyivtransparkservis
13 серпня слідчі Нацполіції провели обшуки в «Київтранспарксервісі», Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та в офісах компаній, які надають послуги з евакуації. Про це повідомляє пресслужба міської адміністрації.
Причина, яку назвали правоохоронці, – непрозоре ціноутворення за послугу евакуації автомобіля.
У КМДА заявляють, що ці приватні компанії залучили до евакуації у 2019 році, оскільки ресурсів комунальних підприємств було недостатньо. Тоді на сайті розмістили оголошення, розглянули заяви й уклали договори з усіма охочими компаніями. Зараз послуги з евакуації в Києві надають вісім компаній: дві комунальні та шість приватних.
«Ціна за евакуацію автомобіля (1270 гривень) в Києві розрахована відповідно до законодавства України, є економічно обґрунтованою та підтвердженою Департаментом економіки та інвестицій КМДА. До прикладу, в місті Дніпро відповідна вартість встановлена на рівні 2110 гривень», – запевняють у мерії, додаючи, що розцінює дії поліції як «продовження системного тиску на міську владу».
Нагадаємо, у квітні цього року вийшло розслідування BIHUS info, в якому йшлося про те, що система евакуації автомобілів у Києві налаштована на збагачення передусім чотирьох пов’язаних між собою приватних фірм. Журналісти наголошували, що в системі контролю за незаконним паркуванням у місті добре налагоджена лише опція евакуації, дохід від якої отримують переважно приватні компанії.
У червні КМДА повідомляла, що в Києві працює лише 15 інспекторів з паркування.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті