Кличко заявив, що головою КМДА хочуть призначити «зальотного ставленика»
Тим часом прокуратура Києва заявляє про викриття у КМДА «стійкого злочинного об’єднання».
Тим часом прокуратура Києва заявляє про викриття у КМДА «стійкого злочинного об’єднання».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Міський голова Віталій Кличко знову назвав обшуки, які відбуваються у комунальних підприємствах Києва, системним політичним тиском, а також «сценарієм, який відпрацьовують на столичній владі».
«Робиться це з однією метою – спаплюжити мою репутацію. Та створити підґрунтя, щоб усупереч Конституції призначити головою КМДА зальотного ставленика, а не того, кого обрали кияни», – наголосив Кличко.
Мер нарікає, що масові обшуки паралізують роботу комунальних підприємств і заважають втілювати «важливі проєкти».
Зокрема, різку реакцію КМДА викликали обшуки, пов’язані з системою контролю за паркуванням. Заступник Кличка Костянтин Усов заявляв, що Інспекція обезголовлена і паралізована, через що Києву загрожує «хаос на вулицях».
Тим часом прокуратура Києва заявляє про викриття «стійкого злочинного об’єднання», до якого входили службовці КМДА, і яке займалося безпідставною евакуацією автівок.
Слідчі стверджують, що сума штрафів, яку виписували власникам евакуйованих автомобілів, була вдвічі вищою за офіційну. Більш того, «щоб виконувати “денний план” (300 актів – ред.), вони вдавалися до хитрощів – біля припаркованого автомобіля встановлювали знак “Дорожні роботи”», – стверджують у прокуратурі.
Про підозру повідомили п’ятьом службовцям КМДА – серед яких один із керівників Департаменту транспортної інфраструктури – і двом керівникам приватних фірм.
У квітні цього року вийшло розслідування BIHUS info, в якому йшлося про те, що система евакуації автомобілів у Києві налаштована на збагачення передусім чотирьох пов’язаних між собою приватних фірм. Журналісти наголошували, що в системі контролю за незаконним паркуванням у місті добре налагоджена лише опція евакуації, дохід від якої отримують переважно приватні компанії.
Масові обшуки в підрозділах КМДА та комунальних підприємствах тривають із травня. Кличко так само заявляв про політичний тиск на місцеву владу й називав обшуки «нальотами».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті