Міненерго вдвічі збільшило план накопичення вугілля до зими
На складах ТЕС і ТЕЦ до початку опалювального сезону має бути накопичено три мільйона тонн вугілля.
На складах ТЕС і ТЕЦ до початку опалювального сезону має бути накопичено три мільйона тонн вугілля.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Міністерство енергетики затвердило новий помісячний графік накопичення вугілля для теплоелектростанцій і теплоелектроцентралей, повідомляє пресслужба відомства.
Згідно з новим документом, на складах ТЕС і ТЕЦ до початку опалювального сезону має бути накопичено три мільйони тонн вугілля. Це у 2,2 раза перевищує показник попереднього графіка, яким було встановлено план накопичення вугілля на рівні 1,4 мільйона тонн.
Таке рішення в міністерстві пояснюють необхідністю забезпечити стабільне електро- та теплопостачання в холодну пору року.
«Крім того, теплова генерація має забезпечувати стабільність роботи енергосистеми під час тестового періоду в ізольованому режимі. Успішне проходження тестів сприятиме позитивному рішенню щодо синхронізації української енергосистеми з європейською системою ENTSO-E», – додають у Міненерго.
Водночас станом на дев’яте серпня запаси вугілля на складах ТЕС були на 36,4% нижчі за норму. Уряд України планує дозавантажити склади за рахунок власного видобутку, а також імпорту вугілля – передусім із Польщі, ПАР і Казахстану.
Компанія «ДТЕК Енерго» домовилася про постачання 320 тисяч тонн енергетичного вугілля з Польщі.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті