У Києві пройде Кліматичний марш. Від уряду вимагатимуть відмовитися від брудної енергетики
У Запорізькій області фіксують смерчі, Одесу заливають повені, липень у Києві б’є температурні рекорди, нагадують організатори акції.
У Запорізькій області фіксують смерчі, Одесу заливають повені, липень у Києві б’є температурні рекорди, нагадують організатори акції.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24988 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У четвер, 26 вересня, о 12:00 на Михайлівській площі Києва відбудеться Кліматичний марш, який організує ГО «Екодія».
Цього літа світ ще сильніше відчуває наслідки кліматичної кризи, такі як повені в Європі, Китаї та Індії, лісові пожежі в Туреччині та Греції, теплові хвилі в Канаді й на європейському півдні тощо.
«Україна теж не пасе задніх: у Запорізькій області фіксують смерчі, Одесу заливають повені, пилова хмара з Сахари накриває всю країну, липень у столиці вкотре б’є температурні рекорди», – нагадують організатори акції.
Учасники Кліматичного маршу вимагатимуть від влади відмовлятися від брудної енергетики та промисловості й розвивати більш зелену економіку, а також збільшити фінансування у Держбюджеті на заходи зі скорочення викидів парникових газів, адаптації до зміни клімату та природоохоронні заходи.
На акцію просять не приносити політичну символіку та логотипи бізнес-компаній. На марші можуть бути присутні лише логотипи неприбуткових організацій, ініціатив та рухів, які працюють в темах дотичних до зміни клімату та екологічних питань.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті