Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?

Пральна машина належить до тієї техніки, яка полегшує життя. Вона дозволяє забути про ручне прання і турбується про одяг з делікатних тканин. Щоправда, якщо підібрати пралку неправильно, в її експлуатації можна зіштовхнутися з деякими труднощами. Найпоширеніші проблеми — недостатній об’єм барабану та відсутність потрібних режимів прання. Уникнути їх можна, якщо обирати зважено і розсудливо.
Головні критерії вибору
Є характеристики, які впливають на безпечність, комфорт та результативність експлуатації. Від деяких параметрів також залежить період окупності пральної машини та розмір витрат на її використання.
Виробник
Від виробника залежать експлуатаційні характеристики. Наприклад, доступна за посиланням https://www.moyo.ua/bt/kbt/stiralnie-mashiny/lg/ пральна машина LG — функціональна розробка, яка може прослужити багато років. А все тому, що бренд LG славиться грамотною виробничою політикою та відповідальним ставленням до якості продукції.
Разючим арсеналом функцій може похвалитися представлена тут https://www.moyo.ua/bt/kbt/stiralnie-mashiny/samsung/ пральна машина LG.
Широкі можливості монтажу та прості налаштування — це відмінні риси розробок Bosch. А пралки від Whirlpool виділяються завдяки фірмовим інтелектуальним технологіям.
Тип завантаження
У люк пральної машини можна завантажувати одяг двома способами: зверху або спереду.
- Верхнє завантаження варто розглядати, якщо потрібно зекономити місце у ванній кімнаті.
- Переднє — якщо простору вдосталь. Перед пральною машиною з фронтальними дверцятами має бути принаймні 1 метр вільної площі.
Об’єм барабана
Від об’єму барабана залежить та кількість одягу чи текстилю, яку можна випрати за стандартний цикл.
- Для одного користувача, який звик прати близько двох разів на тиждень, вистачить барабана, розрахованого на 4-5 кг.
- Для 2-3 людей підійде модель, об’єм завантаження якої складає близько 5-7 кг.
- Для великої сім’ї зручним рішенням стане містка пралка, в яку можна завантажити до 9-10 кг білизни.
Швидкість віджимання
Деякі пральні машини віджимають одяг з такою інтенсивністю, що після прання він залишається майже сухим. Мінімальну залишкову вологість забезпечує віджимання зі швидкістю понад 1200 обертів за хвилину. Така швидкість безпечна лише для стійких, міцних тканин. Тонкі матеріали можуть зношуватися через занадто сильний механічний вплив.
Оптимальний віджим для домашньої пральної машини — 1000 обертів. Добре, якщо доступна можливість його регулювання.
Енергоефективність
Якщо є можливість, необхідно купувати пральну машину з найвищим класом енергоефективності А+++. Під час прання вона витрачає мінімальну кількість електроенергії та води. Також збалансовані витрати ресурсів характерні для пралок класу А, А+ або А++.
Другорядні параметри
Існує чимало другорядних параметрів, покликаних допомогти зробити правильний вибір. Серед них:
- Дизайн. Якщо пральна машина буде в ніші, на нього можна не звертати уваги. У випадку з окремим монтажем доцільно підібрати візуальні характеристики, які підходять під інтер’єр.
- Режим сушки. Сушити одяг можна на шворках або металевій сушарці (звичайній або електричній). Якщо жоден з цих методів не підходить, варто обрати пральну машину «2 в 1».
- Особливості керування. Моделі з традиційним електронним або механічним керуванням дешевші, а Смарт-пристрої — дорожчі. Тож усе вирішує бюджет.
- Рік випуску. У найновіших пралок більше функцій і можливостей. Крім того, вони економніші завдяки вдосконаленим двигунам.
Висновки
Купівля першої ліпшої пральної машини — це ризик. Звичайно, її експлуатація може бути «безхмарною», якщо пощастить. Втім, краще не ризикувати та обирати модель ретельно, аналізуючи характеристики.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті