Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Кадр із репортажу «Факти»

Жителька Оболоні тримала у своїй квартирі борсука, вовченят, двох лисиць, хижих птахів та щонайменше вісім собак породи американський стаффордширський тер’єр. Про це Громадському радіо повідомила засновниця притулку для диких тварин Наталія Попова.

«Вовки до нас потрапили від однієї жінки, яка у двокімнатній квартирі на Оболоні завела борсука, вовка, двох лисиць, якихось хижих птахів та більш як вісім собак породи стаффордширський тер’єр. Вони сиділи у маленьких собачих клітках», – зазначила вона.

Врятований вовк у грудні 2020 року. Фото: facebook.com/lvitsaYana

Коли зоозахисники забирали тварин, у вовка виявили шість відкритих переломів на одній нозі. Ці травми він отримав від борсука, який вирвався з клітки. Молодого вовка забрали до притулку диких тварин.

Згодом жінка завела друге вовченя, але через тиск зоозахисників сама подзвонила й віддала тварину.

Обох вовків відправили до реабілітаційного центру в Бельгії. Вовк із переломами переніс важку операцію, але ногу врятували.

Фото: facebook.com/lvitsaYana

У притулку для диких тварин, розташованому в селі Чубинське під Києвом, також проходили реабілітацію леви, ведмеді, косулі тощо. Після лікування та відновлення тварин переселяють до заповідників, вольєрних комплексів із природними умовами, до інших реабілітаційних центрів.

Нагадаємо, торік у міському парку Бучі зоозахисники зловили виснажених лисенят. Їхню появу пов’язували з вирубкою лісу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button