На ВДНГ відкрили Урбан-парк. Кияни вже користуються ним навіть уночі (фото)
Вхід в Урбан-парк – безкоштовний і доступний цілодобово. Запевняють також, що це найкращий за безбар’єрністю громадський простір в Україні.
Вхід в Урбан-парк – безкоштовний і доступний цілодобово. Запевняють також, що це найкращий за безбар’єрністю громадський простір в Україні.
Фото: пресслужба ВДНГ
На території Виставкового центру відкрили Урбан-парк – частину спортивного кластеру. Відкриття з виступами вуличних культур мало відбутися 26 серпня, але його скасували через дощ. Програму, присвячену відкриттю, ще обіцяють провести пізніше.
Урбан-парк у день скасованого відкриття. Фото: Вікторія Тітова, facebook.com/victoria.titova6
Та вже зараз майданчик почали активно використовувати відвідувачі. Людей на скейтах і велосипедах тут спостерігали уночі й навіть о шостій ранку.
Фото: facebook.com/evgeny.mushkin.5
«Люди змоклі, щасливі. Майже всі фрази містять слова “фантастика”, “круто”, “мрія”, “магніт” і вигуки з використанням несловарних слів і виразів із яскраво позитивним забарвленням», – повідомляє директор ВДНГ Євген Мушкін.
Фото: пресслужба ВДНГ
Вхід в Урбан-парк – безкоштовний і доступний цілодобово. Платними робитимуть додаткові сервіси та басейн.
Фото: пресслужба ВДНГ
Наразі на території Урбан-парку доступно:
Фото: пресслужба ВДНГ
За словами Євгена Мушкіна, Урбан-парк збудували у рекордні терміни: роботи почалися 28 травня.
Тут зробили акцент на безбар’єрності. «Як під час обходу будівництва сказав спеціаліст з архітектури інклюзивних об’єктів: “Це буде найкращий за безбар’єрністю громадський простір в Україні”», – запевняє Мушкін.
Зокрема, тут створили покриття, зручні для пересування на візку, сидіння різної висоти, зони активностей для різного віку, тренажери для людей на візках. Всі поверхні розташовано на одному рівні, а дизайн-код передбачає контрастні кольори, що дозволяє легко пересуватися скейтерам із поганим зором.
Фото: пресслужба ВДНГ
Розробленням концепції займалася компанія із трансформації міських просторів Big City Lab разом з литовським урбаністом Тадасом Йонаускісом, співавтором концепції розвитку ВДНГ на 40 років.
За цією концепцією передбачається, що спортивний кластер на ВДНГ займатиме площу 22 гектари. Із них половина – Урбан-парк.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
Comments are closed.
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті