КМДА замовило три пости моніторингу довкілля. Це обійдеться в 35 млн гривень
Пости моніторингу встановлять на проспекті Науки, проспекті Правди та на вулиці Щусєва, 20 у Подільському районі.
Пости моніторингу встановлять на проспекті Науки, проспекті Правди та на вулиці Щусєва, 20 у Подільському районі.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Слово і діло
16 вересня Управління екології та природних ресурсів КМДА замовило три пости моніторингу довкілля за 35 мільйонів гривень. Про це пишуть «Наші гроші».
ТОВ «Енвімонітор» виграла тендер на створення міської системи програмно-апаратних засобів збору та обробки даних про стан довкілля за 34,85 мільйона гривень. Ціна угоди всього на 0,4% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 35 мільйонів гривень.
У 2020 році ця ж фірма виграла підряд на створення системи програмно-апаратних засобів збору та обробки даних про стан довкілля 39,74 мільйона гривень. Це сукупність спеціалізованого обладнання і софту для досліджень з метою оцінки стану навколишнього середовища. Йшлося про два стаціонарні пости моніторингу, сервер і калібрувальний пристрій.
Цього разу їй замовили три стаціонарні пости моніторингу з послугами по 11,62 мільйона гривень на проспекті Науки, 72/2 у Голосіївському районі, на проспекті Правди, 64Г у Шевченківському районі та на вулиці Щусєва, 20 у Подільському районі. Виробниками ENVItech (Словаччина), Vaisala (Фінляндія), Horiba (Японія), Teltonika (Латвія) і TP-Link (Китай).
До аукціону не допустили київське ПрАТ «Всеукраїнський науково-дослідний інститут аналітичного приладобудування» Дениса Комарницького та Алли і Юрія Дашковських. Ця компанія не сплатила забезпечення тендерної пропозиції.
Єдиним допущеним конкурентом було столичне ТОВ «Хімлаборреактив» лондонської «Кемлаб Інвест Лтд».
Створений у 2018 році київський «Енвімонітор» належить Віктору Бєлову та Олегу Вовченку. За даними системи «YouControl», до 2021 року частка Олега Вовченка у цій фірмі належала Олександру Шейку. А до 2020 року фірмою володіли директор Вадим Ткач і дві словацькі фірми: згадана «ENVItech» і «Eko-Term Servis».
Загалом планується створити 27 таких постів моніторингу. Це буде найбільша мережа такого рівня в Україні. Наявна зараз в столиці мережа Гідрометцентру складається з 16 постів і також є найбільшою в країні.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті