Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 282 днів. За цей час ми опублікували 23531 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Меблі з пластикових панелей. Фото: facebook.com/thegoodplasticcompany

Шість українських компаній отримають 240 тисяч євро від Європейського банку реконструкцій і розвитку та Євросоюзу на кліматичні інновації, повідомляє Greencubator.

Серед них:

  • The Good Plastic Company. Розширює виробництво пластикових панелей з вторинної сировини для інтер’єрів, меблів тощо.
  • Екодар. Архітектурна студія, яка використовує технологію «цифрових близнюків» для втілення своїх проєктів будівель, енергоефективних і дружніх до довкілля.
  • Ензим. Провідний український виробник дріжджів збільшує ефективність своєї біогазової станції і зменшує обсяги стічних вод, що утворюються в процесі виробництва дріжджів.
  • Домініон. Ця компанія розробила мобільний завод на базі вантажного причепа для виготовлення полімерних труб великого діаметра безпосередньо на будівельних майданчиках. Це дозволяє уникнути транспортування труб з місця виготовлення на місце монтажу, а отже зменшити шкідливі викиди в атмосферу.
  • Віва Вікторія. Розробляє системи клімат-контролю для теплиць, що інтегрують вентиляцію, обігрів, полив, регулювання освітлення та внесення добрив тощо і забезпечують дистанційне керування.
  • Лабораторія перспективних реактивних двигунів (LAJP). Завершує розробку безпілотного літака для внесення з повітря пестицидів або добрив, який замінить застарілі сільськогосподарські літаки Ан-2.

Грантові кошти покривають 75% видатків (до 50 тисяч євро) на інноваційні рішення й технології.

Програма Кліматичні Інноваційні Ваучери реалізується в Україні під керівництвом Greencubator з 2017 року. Наразі вже 26 українських компаній отримали ґранти на загальну суму майже один мільйон євро.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button