Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24978 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: chdtu.edu.ua

Черкаський державний технологічний університет створить Центр енергетичної освіти, обладнаний найсучаснішими технічними засобами та різними навчальними стендами, які демонструють основи роботи різних видів відновлюваних джерел енергії.

Центр, який буде створено за підтримки Проєкту енергетичної безпеки USAID, дозволить студентам отримати власний досвід використання відновлюваних джерел енергії, виконувати лабораторні завдання та дослідження, пов’язані з ефективністю використання альтернативних джерел енергії.

Університет використовуватиме Центр для просування освіти та кар’єри в енергетичному секторі серед здобувачів освіти університету, а також Черкас і Черкаської області. Крім того, Центр стане місцем для генерування ідей експертами з енергетичного сектору.

«Це дасть можливість проводити експерименти та проводити прикладні дослідження, а також обмінюватися інформацією про відновлювані джерела з широкою аудиторією, включаючи молодих спеціалістів, науковців, державних, муніципальних та приватних компаній», — зазначив доцент кафедри електротехнічних систем Валентин Ткаченко.

Після відкриття Центру ЧДТУ планує провести Форум роботодавців енергетичного сектору з центрального регіону України разом з ярмарками вакансій та науково-практичними конференціями та конкурсами наукових робіт серед студентів.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button