Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Vlad B. / Unsplash

Муніципалітет столиці Франції зобов’язав операторів прокату електросамокатів обмежити їхню максимальну швидкість до 10 км/год. Таке рішення прийняли після того, як почастішали випадки травмування пішоходів, повідомляє TechCrunch.

Париж — доволі привабливе місто для прокатних електросамокатів, передусім завдяки розвиненій мережі велодоріжок. На ринок свого часу планували вийти 16 різних компаній, але внаслідок регуляцій лишилося лише три: Dott, Lime і Tier.

Однак проблема травматизму на вулицях все ще актуальна — тільки у 2021 році сталося 298 випадків за участі електросамокатів, 329 осіб травмувалися і двоє загинули.

Так, у червні двоє дівчат їхали вночі на самокаті в районі Сени, збили 32-річну італійку й утекли. За кілька днів жінка померла у лікарні.

Муніципалітет відреагував обмеженням швидкості електросамокатів до 10 км/год у низці людних локацій, таких як парк Тюїльрі, площа Бастилії та площа Республіки. У вересні список цих зон розширили до 700.

Однак тепер обмеження швидкості вирішили запровадити в усьому місті, за виключенням кількох вулиць із широкими велосмугами. Обмеження не поширюється на персональний транспорт і стосується лише прокатного. Нові правила набудуть чинності на початку грудня.

У Києві в липні обмежили максимальну швидкість електросамокатів до 20 км/год, в окремих зонах —до 14 км/год. Є також зони повної заборони руху.

Читайте також: Чому містам складно адаптуватися до буму електросамокатів?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button