Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash

Протягом 2021 року на платформі OLX розмістили понад 2,3 мільйона оголошень про продаж вживаних автомобілів, тоді як у 2020 – втричі менше.

У порівнянні з 2020 роком середня вартість легковиків із пробігом збільшилася на 70%. Середній бюджет українців на купівлю автомобілів становив 10,5 тисячі доларів. Найпопулярнішими за типом палива досі залишаються бензинові – 163 тисячі оголошень, газ/бензин – 115 тисяч та дизельні – 92,4 тисячі.

При цьому електрокари та гібриди пропонували в 50 разів менше: лише 3,4 та 3,2 тисячі пропозицій протягом року.

Лідером за кількістю пропозицій став Volkswagen. На сайті виставили 36 тисяч оголошень із середньою вартістю у 7,9 тисячі доларів. На другому та третьому місцях Opel та Ford: по 23 тисяч оголошень, за 4,4 та 7,2 тисяч доларів відповідно.

Серед найдорожчих автомобілів із пробігом були Lamborghini за 1,3 мільйона доларів, Bentley – 58 тисяч доларів та Tesla – 39,5 тисячі доларів.

На платформі підсумовують, що ринок уживаних автомобілів активно зростає протягом усього року. У 2021 році на платформі було розміщено 2,3 мільйона оголошень про продаж авто – це майже втричі більше, ніж у минулому. У 2020 році середня вартість автомобілів з пробігом становила 4,7 тисячі доларів, то до кінця цього року – 8 тисяч.

Керівник напрямку OLX Авто Андрій Коцина прогнозує, що через завершення пільгового періоду для розмитнення автомобілів з Європи та подорожчання доставки із США у 2022 році ціни на авто в Україні можуть відповідно збільшитись.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button