Суд арештував завод «Більшовик». Слідчі називають приватизацію «незаконним відчуженням»
Слідчі вважають, що завод продали за заниженою вартістю.
Слідчі вважають, що завод продали за заниженою вартістю.
Архівне фото
11 січня суд наклав арешт на 100 % статутного капіталу Першого київського машинобудівного заводу, відомого як завод «Більшовик». Він вважається речовим доказом у кримінальній справі (ч. 2 ст. 364).
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань, яке підозрює службових осіб Фонду держмайна у зловживаннях під час продажу «Більшовика». Приватизацію ДБР називає «незаконним відчуженням» — завод нібито продали за заниженою вартістю.
«Експертизою встановлено, що звіт про оцінку майна, який використано для визначення вартості акцій заводу, не відповідає вимогам законодавства», — заявляють у ДБР.
Завод біля Шулявської розв’язки продали з аукціону 27 жовтня 2021 року менш як за 1,4 мільярда гривень. Стартова ціна становила 1,34 мільярда гривень. Покупець — консорціум інвесторів, серед яких власник компанії «A Development» Олексій Баранов.
Антимонопольний комітет не дозволив переможцю купити акції «Більшовика» й почав перевірку щодо можливої змови учасників аукціону.
Однак сьомого грудня Фонд держмайна заявив, що до держбюджету вже надійшли гроші.
Читайте також: 35 гектарів під житло та офіси на Шулявці. Як хочуть приватизувати «Більшовик»
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті