Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: pharmaceutical-technology

Цими вихідними в Україну прибула перша партія таблеток для лікування коронавірусу – «Молнупіравір». Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Незабаром 60 тисяч курсів цього препарату відправлять до регіонів. Ще 240 тисяч курсів Україна отримає до квітня.

Препарат, вироблений американською компанією Merck Sharp&Dohme, призначений для осіб із групи ризику: пацієнтів віком понад 60 років, людей з надмірною вагою, цукровим діабетом, хворобами серцево-судинної системи. Дія «Молнупіравіру» спрямована на запобігання важкій та середній тяжкості перебігу хвороби.

За даними МОЗ, таблетки блокують фермент, який необхідний коронавірусу для відтворення генетичного коду та його розмноження в організмі пацієнта.

У листопаді Велика Британія першою схвалила застосування препарату. Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало його для екстреного застосування у січні 2022 року. Препарат застосовується також в США, Австралії, Японії та інших країнах.

Згідно з даними досліджень, на третьому етапі клінічних випробувань тільки 7,3% пацієнтів, які приймали «Молнупіравір», потребували госпіталізації, ніхто з них не помер. У групі плацебо частота госпіталізації була у два рази вище – 14,1% – з них зафіксовано вісім летальних випадків.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button