Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: tamtour.com

У Кропивницькому діятиме новий алгоритм сповіщення повітряної тривоги. За словами голови обласної держадміністрації Андрія Райковича, на початку повітряної тривоги сирена звучатиме 15 – 20 хвилин, а потім замовкатиме. Відбій тривоги – звучатиме до п’яти хвилин. Зараз сирена працює весь час, поки є небезпека.

Місцеві жителі пишуть, що в цей час у місті відновили будівництво закладу мережі Макдональдз. Його будують на місці скверу, і ще до війни ця ідея викликала суперечку між жителями Кропивницького.

Містянка Надія Паливода впевнена, що роботу сирен реорганізували саме для будівництва ресторану.

«Скасування сигналу повітряної тривоги сталося рівно в той самий день, коли почалися роботи в сквері з будівництва Макдональдз. Бо вищезгаданий Андрій Райкович – власник м’ясокомбінату «Ятрань», який уклав угоду з Макдональдзом на постачання цьому фастфуду котлет. А сигнал тривоги буде сильно заважати будувати», – пише вона. На її думку, сигнал тривоги «сильно заважає будувати Макдональдз, адже треба в цей час все кидати і спускатися в укриття».

У пресслужбі Макдональдз «Хмарочосу» відповіли, що майбутній орендодавець, орендар земельної ділянки приводить ділянку скверу в ошатний стан. У компанії зазначили, що про будівництво закладу під час воєнних дій не може йти мови. У компанії наголосили, що наразі всі ресторани тимчасово закриті. Вони займаються гуманітарними питаннями, забезпечуючи військових і цивільних їжею та медикаментами, а також фінансово підтримують фонд «Повернись живим».

Під дописом Райковича про зміну алгоритму більшість людей написала обурливі коментарі. Але знайшлись й ті, хто порадів, мовляв «сирена руйнує психіку» і «неможливо всю ніч слухати цей жах». Але більшість не розуміє таке рішення місцевої влади. Основна претензія – як дізнатись про сирену, якщо вимкнений інтернет або немає гаджету. Крім того, при такому алгоритмі також легко забути про сирену.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button