Французька Renault відновила виробництво на заводах у Москві
За даними Reuters, рішення поновити виробництво в Росії було схвалено урядом Франції, який є головним акціонером компанії.
За даними Reuters, рішення поновити виробництво в Росії було схвалено урядом Франції, який є головним акціонером компанії.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Renault відновила виробництво на заводах у Москві, повідомив Reuters речник французької компанії.
Минулого місяця автовиробник призупинив діляьність у Росії, пославшись на проблеми з постачанням.
За даними Reuters, рішення поновити виробництво в Росії було схвалено урядом Франції, який є головним акціонером компанії.
З 2016 року Renault володіє двома третинами російської компанії Автоваз. Тому французька компанія має значнішу присутність у РФ, ніж більшість інших європейських автовиробників, і працевлаштовує 40 тисяч росіян. Тож повернення «Рено» стане відчутною перепоною для економічної ізоляції Росії.
Торік Автоваз продав 350 тисяч автомобілів, забезпечивши Renault 186 мільйонів євро прибутку — приблино 12% від загального річного доходу французької компанії.
21 березня Автоваз заявив про призупинення виробництва на заводах у Тольятті та Іжевську через проблеми з постачанням запчастин. Видання зауважує, що російське виробництво так чи інак зіштовхнеться з дефіцитом електроніки через заборону на експорт напівпровідників.
Хоча переважна більшість світових брендів і великих компаній пішли з Росії, у країні продовжує працювати швейцарська Nestlé. Компанія на свій захист заявляє, що лишила продаж тільки критично важливих продуктів.
Власник бренду Leroy Merlin — французька ADEO Group — також відмовляється йти з Росії, навіть попри спроби української компанії переконати французький офіс у необхідності припинити бізнес у країні-агресорі. Леруа Мерлен Україна закликає підписати відповідну петицію. Один із працівників київського магазину загинув внаслідок обстрілу.
Також у Росії продовжують працювати деякі західні бренди, яким не вдалося зупинити роботу місцевих операторів за франшизою. Зокрема це Burger King і Marks & Spencer.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті