В неділю комендантська година залишається з 20 до 7: ситуація у Києві й області на 26 березня
Окупанти намагаються активізувати діяльність диверсійно-розвідувальних груп на території Києва.
Окупанти намагаються активізувати діяльність диверсійно-розвідувальних груп на території Києва.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: КМДА
У Києві та Київській області запроваджується посилена комендантська година, яка триватиме півтори доби: з 20:00 26 березня до 07:00 28 березня. Виходити можна тільки, щоб дійти до найближчого укриття. Громадський транспорт, магазини, аптеки, заправки не працюватимуть, повідомляє КМДА.
Пізніше у КМДА скасували посилену комендантську годину: «Комендантська година в Києві та області, завтра вдень запроваджуватися не буде. І час комендантської години залишиться в звичайному режимі – з 20:00 до 7:00. Вдень у неділю, 27 березня, столицею та в області пересуватися дозволено».
Сьогодні ж у Києві працює інфраструктура, магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, зоомагазини, сім мініярмарків, громадський транспорт, є автомобільне сполучення на Північному і Дарницькому мостах. З 28 березня відновлюють роботу Центри надання адміністративних послуг.
Ніч проти 26 березня у Києві пройшла спокійно. Вранці через обстріли в передмісті частково зникла електрика на масивах Біличі, Борщагівка, Виноградар та Вітряні гори.
Окупанти намагаються активізувати діяльність диверсійно-розвідувальних груп на території Києва, повідомляє обласна військова адміністрація.
В області за минулу добу зафіксовано понад 30 обстрілів житлових масивів і соціальної інфраструктури. Найбільші руйнування — у Бучанському районі (Ірпінь, Буча, Макарів, Бородянка, Дмитрів), Броварському районі (Великодимерська громада тимчасово окупована) і Вишгородському районі (Димер, Іванків).
Клавдієво-Тарасове, Северинівка, Березівка, Миколаївка — на межі гуманітарної катастрофи.
В Іванківській, Димерської і Поліської громадах — гуманітарна катастрофа.
У селі Корячки Фастівського району внаслідок обстрілів загорілася нафтобаза.
Ворог зайшов у Славутич, намагається розігнати масові мирні протести.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті