Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Скриншоти з відео МВС

На другий день звільнення Ірпеня МВС організувало виїзд у місто для українських та іноземних журналістів, аби показати масштаби руйнувань.

У місті поліція, тероборона та рятувальники проводять спецоперацію: оглядають кожен будинок, де можуть бути люди, що потребують евакуації або допомоги, а також шукають тіла загиблих. Поранених везуть до лікарень Києва.

Пересуватися дозволяють лише перевіреними дорогами та в супроводі поліцейських або військових.

На пресбрифінгу заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, коментуючи російські заяви про те, що окупанти просто вирішили залишити Ірпінь, а не були витіснені українськими військами, — розсміявся. за його словами, Росія переоцінила свої сили на цьому напрямку.

В Ірпені дуже багато нерозірваних снарядів — адже під час обстрілів тривалість між артилерійськими пострілами не перевищувала 20 секунд, повідомив Андрій Нєбитов, начальник Головного управління Нацполіції Київщини. Також, за його словами, в місті трапляються мародери.

За час бойових дій в Ірпені, за попередніми даними міського голови Олександра Маркушина, могли загинути близько 300 цивільних, зокрема 16 тероборонців, і до 50 військових.

Майже половина міста зруйнована, деякі завали ще не розбирали.

30 березня почали шукати зниклих і вивозити тіла для поховання.

Читайте також: Росіяни забираються з низки районів Київщини, вивозячи з собою виделки та чайники

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button