Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Візуалізація: t.me/reukrainesystem

Українська команда balbek bureau представила проєкт RE:Ukraine – системи модульного містечка для переселенців. Зараз триває робота над інтер’єрами житлових секцій, варіанти яких опублікували архітектори.

За словами авторів, основна ідея – розробити універсальне рішення, простір для соціалізації та спільного життя різних людей. Для створення концепції проєктувальники проаналізували понад 20 реалізованих проєктів таких поселень у різних країнах. Вивчали використання ділянки, формування генерального плану та компонування житлових секцій.

Візуалізація: t.me/reukrainesystem

За житлову одиницю бюро Слави Балбека бере модуль. Їх можна масштабувати не лише на сотні, але й на тисячі мешканців, додаючи житлові квартали без зміни центрального вузла. Пропонують використовувати дерев’яно-каркасну систему. У будівлях передбачено необхідний мінімум комфорту: вбиральні, повноцінні кухні, кімнати догляду за немовлям, пральні.

Візуалізація: t.me/reukrainesystem

Роботу над проєктом ведуть 23 спеціалісти, команда постійно розширюється. 681 волонтер відгукнувся на участь в реалізації.

За попередніми оцінками, вартість реалізації становить близько 350-550 доларів за квадратний метр. Залежно від ділянки, технічних умов, конфігурації секцій, вартість змінюється.

Візуалізація: t.me/reukrainesystem

Міська рада Чернівців уже анонсувала будівництво центру тимчасового поселення за проєктним рішенням RE:Ukraine. Компанія веде перемовини зі створення поселень в Ужгороді, Тернополі, Тячеві, Києві.

Читайте також: Японський архітектор робить прихистки для українських біженців у Польщі. У супермаркеті та на вокзалі 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button