Balbek Bureau показало інтер’єри секцій тимчасового житла для переселенців
Команда архітекторів розробила системи модульного містечка для переселенців.
Команда архітекторів розробила системи модульного містечка для переселенців.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Українська команда balbek bureau представила проєкт RE:Ukraine – системи модульного містечка для переселенців. Зараз триває робота над інтер’єрами житлових секцій, варіанти яких опублікували архітектори.
За словами авторів, основна ідея – розробити універсальне рішення, простір для соціалізації та спільного життя різних людей. Для створення концепції проєктувальники проаналізували понад 20 реалізованих проєктів таких поселень у різних країнах. Вивчали використання ділянки, формування генерального плану та компонування житлових секцій.
За житлову одиницю бюро Слави Балбека бере модуль. Їх можна масштабувати не лише на сотні, але й на тисячі мешканців, додаючи житлові квартали без зміни центрального вузла. Пропонують використовувати дерев’яно-каркасну систему. У будівлях передбачено необхідний мінімум комфорту: вбиральні, повноцінні кухні, кімнати догляду за немовлям, пральні.
Роботу над проєктом ведуть 23 спеціалісти, команда постійно розширюється. 681 волонтер відгукнувся на участь в реалізації.
За попередніми оцінками, вартість реалізації становить близько 350-550 доларів за квадратний метр. Залежно від ділянки, технічних умов, конфігурації секцій, вартість змінюється.
Міська рада Чернівців уже анонсувала будівництво центру тимчасового поселення за проєктним рішенням RE:Ukraine. Компанія веде перемовини зі створення поселень в Ужгороді, Тернополі, Тячеві, Києві.
Читайте також: Японський архітектор робить прихистки для українських біженців у Польщі. У супермаркеті та на вокзалі
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті