Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24967 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Щарль Мішель. Фото: facebook/CharlesMichel

Президент Європейської Ради Шарль Мішель заявив, що допомога Україні на повоєнну відбудову має початись ще до завершення бойових дій. В інтерв’ю «Європейській правді» він запевнив, що лідери держав-членів ЄС будуть допомагати у відновленні держави та вже готові інвестувати.

Мішель погодився з ідеєю президента Володимира Зеленського про те, щоби розпочати відбудову якнайшвидше, та погодився з нею: «Він правий, і українська влада права… Україна може розраховувати на мою підтримку та на підтримку Євросоюзу».

Серед ініціатив, які можуть бути використані для фінансування цих видатків, Мішель виділив ідею створити «трастовий фонд солідарності».

«Його можна використати не лише для відбудови, він знадобиться Україні для здійснення соціальних виплат, але також для відбудови країни. Я відчуваю значну підтримку цієї ідеї у світовій спільноті», – заявив президент Євроради, підтримавши швидкий запуску цього фонду.

Видання Bloomberg із посиланням на джерела писало, що Європейський Союз планує створити трастовий фонд для фінансування відновлення України після війни. Державам-членам ЄС повідомили, що вони повинні сплатити основну частину витрат. За даними видання, наразі Європейська комісія працює над інструментом у межах ЄС, орієнтованим на довгострокові потреби України, оскільки блок планує сплатити більшу частину витрат.

Голова уряду України Денис Шмигаль заявив, що в довгостроковій перспективі відбудова та відновлення України буде коштувати щонайменше 600 млрд доларів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button