Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Ілюстративне фото: unsplash

Кабінет Міністрів підвищив торговельну надбавку на дизпаливо та бензини на 40% для запобігання дефіциту на автозаправних станціях. Про повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Торговельні надбавки нараховуються до середньої вартості одного літра палива, яку розраховує «Нафтогаз». Для дизельного палива надбавку підвищили з п’яти до семи гривень з урахуванням ПДВ (на 40%) а для автомобільних бензинів – з 4,55 до 6,50 гривень з урахуванням ПДВ (на 42,8%).

За останніми розрахунками Мінекономіки, середня ціна літра дизпалива становить 33,66 гривень, а бензинів – 29,55 гривень. Таким чином, з урахуванням максимальної націнки гранична вартість дизпалива не має перевищувати 40,66 грн/л, а бензину – 36,05 гривень, писала «Економічна правда».

Міністерка економіки Юлія Свириденко попереджала, що упродовж наступного тижня дефіцит пального буде ліквідовано, але з урахуванням його незначного здорожчання.

Тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС в окремих регіонах України утворився внаслідок руйнування росіянами паливної інфраструктури України. Зокрема, знищено Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні, а також низку великих нафтобаз операторів ринку.

Читайте також: Бензин в Україні можуть перестати продавати у роздріб

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button