Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Ілюстративне фото: unsplash

На Львівщині напрацьовують механізми викупу житла для потреб внутрішніх переселенців. На сьогодні є 55 житлових багатоквартирних будинки і 1221 квартира, які можна викупити, але поки джерела фінансування невідомі. Про це пише видання «Твоє місто».

Начальник управління регіонального розвитку Львівської ОВА Вадим Табакера припускає, що буде створено Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. Через цей фонд зможуть фінансувати проєкти для будівництва/придбання житла, для пільгового кредитування, надання молодим сім’ям/одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для будівництва чи реконструкції. Замовником або покупцем може бути фонд чи його структурні підрозділи, які є в кожній області.

Зводитимуть таке житло за типовими проєктами із врахуванням технологій швидкого будівництва. Вартість одного квадратного метра, ураховуючи роботи, не повинна перевищувати граничну – її поки не визначили.

Читайте також: Ще у двох локаціях Львова облаштовують модульне житло для переселенців

Нині на Львівщині зібрано інформацію про готові або практично готові непродані квартири. Йшлося лише про нове будівництво. Середня ціна за квадратний метр – 550-600 доларів – у таких містах, як Стрий, Золочів, Самбір, Червоноград, Буськ.  

Наприклад, у Дрогобичі готові побудувати нові багатоповерхівки для переселенців. Місто може забезпечити побудову понад 15 тис. нових осель для внутрішньо переміщених осіб.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button