Кліматичні ваучери: українські компанії можуть отримати грант на екологічні проєкти
Програма фінансує технології, що зменшують викиди парникових газів, підвищують енергоефективність і запобігають змінам клімату.
Програма фінансує технології, що зменшують викиди парникових газів, підвищують енергоефективність і запобігають змінам клімату.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
До 31 травня українські підприємці можуть подати заявку на отримання гранту на розробку або впровадження технологій, що зменшують викиди парникових газів, підвищують енергоефективність і запобігають змінам клімату.
Грантовий фонд програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» становить 1,5 мільйона євро. Він буде розподілений між понад 30 компаніями, кожна з яких може претендувати на суму до 50 тисяч євро.
Програма створена для малого та середнього бізнесу. Приватні компанії мають бути зареєстровані на території України щонайменше рік до подання на грант, і готові до співфінансування у розмірі 25% від суми гранту.
Кліматичний Інноваційний Ваучер можна використати на оплату послуг, необхідних для вдосконалення або фіналізації інновації та її виходу на ринок. Наприклад, дизайн прототипів, сертифікація, тестування, патентування, розробка IT-компонентів, маркетингові послуги тощо.
Проєкти оцінюються фаховим журі за рівнем їхньої інноваційності та реалістичністю втілення, впливом на скорочення викидів парникових газів, здатністю масштабуватися та адаптуватися для різних секторів, а також ринковим потенціалом.
Подати заявку на грант можна на сайті. Консультації з кліматичних Інноваційних Ваучерів відбуватимуться щотижня в Zoom — реєстрація за посиланням.
З 2017 року понад 30 компаній отримали Кліматичні Інноваційні Ваучери на суму понад 1,2 мільйона євро. Серед найпомітніших із цих компаній — виробник електробайків Delfast; платформа для управління зарядними станціями для електромобілів Go To-U; виробник панелей з переробленого пластику The Good Plastic Company тощо.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті