Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: пресслужба КМДА

Питання підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Києва не розглядатимуть щонайменше до закінченння війни, вважає заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Ціна змінюватися точно не буде. Питання навіть таке не піднімається», — заявив він.

Наприкінці минулого року муніципалітет анонсував значне подорожчання проїзду — майже удвічі, але незабаром повідомив про відтермінування до кінця опалювального сезону.

«Але з 24 лютого взагалі немає сенсу говорити про підвищення тарифів, і я думаю, це точно не буде розглядатися до закінчення війни», — стверджує зараз Поворозник.

При цьому приватні перевізники вже заявляють про подорожчання проїзду в маршрутках до 15 гривень орієнтовно до кінця місяця. Це пояснюють дефіцитом пального та підвищенням цін на нього. У КМДА ж вважають, що місто зобов’язане дотувати транспорт у ситуації війни.

«Будь-яке підвищення тарифу на будь-яку послугу складається з багатьох факторів, зокрема і з доходів тих, хто користується послугою. На сьогодні я не бачу поки перспектив перегляду тарифів. Я розумію, що наразі громадський транспорт стає основним для пересування містом, і поки ми можемо це робити, ми будемо дотувати з міського бюджету міський транспорт», — зауважує посадовець.

За його словами, робота громадського транспорту в Києві пратично відновлена. Наземний транспорт курсує з 6:00 до 22:30, метро ж завершує роботу дещо раніше — о 22:00.

Щодо пального, Поворозник нагадує, що ситуація з ним передбачувана: навколо міста зруйновано чимало станцій зберігання нафтопродуктів. До того ж, 80-90% нафтопродуктів завозилися з Білорусі. На перелаштування логістики потрібен час.

Однак до кінця місяця, вважає посадовець, проблем із пальним у Києві «точно не буде».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button